Majlinda Zeka tregon asetet në bikini

  • G.G /
  • 02 gusht 2021 - 15:51
Majlinda Zeka tregon asetet në bikini

Majlinda Zeka më së miri njihet tek publiku si ish e dashura e reperit Majk.

Dyshja kanë edhe një djalë së bashku. E duket se bukuroshja ka lënë pas atë histori dhe po vazhdon ta shijojë jetën,shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi ajo ka ndezur instagramin me bikini, ku ka treguar format e saj perfekte.

Majlinda po vazhdon të shijojë pushimet dhe kohë pas kohe imazhet i përcjell edhe në instagram.

(Kosova Sot Online)