Pandora shkëlqen në fotosesionin e ri

  • A.P /
  • 02 gusht 2021 - 19:54
Pandora shkëlqen në fotosesionin e ri

Sezona e dasmave në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut, tashmë ka filluar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ndër këngëtaret më të kërkuara nga dasmorët, edhe këtë vit, vazhdon të jetë Pandora.

Këngëtarja së fundmi, ka realizuar një fotosesion, ku ka shkëlqyer me paraqitjjen e saj, ku nuk kanë munguar edhe komplimentet nga fansat e saj.

(Kosova Sot Online)