Morena Taraku tejet me stil

  • A.P /
  • 03 gusht 2021 - 19:01
Morena Taraku tejet me stil

Këngëtarja ka sjell poza të reja në rrjete sociale.

Morena Taraku, shihet e veshur me fustan ngjyrë portokalli e cila ka shkrepur imazhe para pasqyrës.

Ajo dukjen e saj e ka kombinuar me bizhuteri dhe makijazh teksa mban flokët e shkurtër më shumë stil.

(Kosova Sot Online)