“Dashnitë e mia”, Goldi sjellë foto të bashkëshortes dhe djalit

  • G.G /
  • 16 August 2021 - 10:14
“Dashnitë e mia”, Goldi sjellë foto të bashkëshortes dhe djalit

Gold Ag tanimë është bërë një bashkëshort dhe baba i përkushtuar.

Reperi kosovar i cili shquhet për këngët e tij me tematikë politike e patriotike ka muaj që është bërë baba për herë të parë.

I martuar me Ermira Shkodrën, vajzën me prejardhje nga Gjilani ata në muajin nëntor pikërisht me datën 28-të janë gëzuar me ardhjen në jetë të djalit të tyre Guerilit.

Në imazhin e fundit që postoi Ermirën me djalin duke shkruar “Dashnitë e mia”.

(Kosova Sot Online)