Vishet fort ngushtë, Demi sa s’po ‘shpërthen’

  • 01 September 2021 - 08:31
Vishet fort ngushtë, Demi sa s’po ‘shpërthen’

Demi Rose është një nga ‘bombat’ e Instagramit.

Ajo ka hedhur një fotografi në këtë rrjet social ku shihet se është veshur shumë ngushtë dhe dukej sikur po ‘shpërthen’.

E hiç më keq, nuk është as gjoksi i saj, që po ashtu dukej shumë ‘shpërthyes’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Kosova Sot Online)