Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e djalit

  • E.K /
  • 14 September 2021 - 22:24
 Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e djalit

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë.

Kjo u bë e ditur nga vet modelja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ajo postoi një fotografi me djalin dhe nuk kishte se si të mos e zbulonte edhe emrin e të voglit.

Sha Yosed Nazarian, mban emrin njëri nga trashigimtarët e biznesmenit të njohur, burrit të Eminës, Sam Nazarian.

(Kosova Sot Online)