Oriola “çmend” në të brendshme

  • G.G /
  • 15 shtator 2021 - 07:22
Oriola “çmend” në të brendshme

Modelja shqiptare, Oriola Marashi nuk ndalet me fotot e saj të nxehta

Bukuroshja shqiptares ka postuar sot një set të ri fotografik ku ka pozuar në të brendshme.

Si zakonisht, modelja nuk heziton të tregojë gjoksin e saj derisa ka pozuar për dy fotografet e njohura të Ukrainës, Vicoolya & Saida.

“Ndihem e bekuar dhe shumë bukur”, ka qenë përshkrimi i Oriolës poshtë kësaj fotografie. 

(Kosova Sot Online)