Një baba si Roberti, kështu kujdeset për Renenë

  • G.G /
  • 18 shtator 2021 - 15:36
Një baba si Roberti, kështu kujdeset për Renenë

Robert Berisha, është njëri nga personazhet më tëkomentuara.

Që nga lidhje e deri tek ndarja me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, dyshja në fjalë kanë qenë gjithmonë pjesë e mediave rozë.

Nga ajo martesë e dashuri e të dyve, lindi vajza e vetme, Rene. Ashtu si Nora edhe Roberti kujdesen shumë për mirëqenien dhe rritjen e vajzës së tyre.

Ani pse të ndarë, Roberti vazhdimisht i kushton vëmendje dhe kujdes Renes. Një foto e postuar nga vetë artisti, vërehet se ai shëtitë e kënaqet shumë me bijën e tij.

(Kosova Sot Online)