Për mashallah djali i Afërdita Dreshajt

  • G.G /
  • 21 September 2021 - 12:10
Për mashallah djali i Afërdita Dreshajt

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj kohëve të fundit është përkushtuar tej mase ndaj të birit.

Ajo në shumë raste ndanë imazhe të ndryshme bashkë me të dhe shprehur lumturinë që kanë.

Pasi që përkujdeset në mënyrë të duhur për të, shihet se i biri i këngëtarës ka shtuar mjaft shumë kilogramë dhe duket për mashallah.

Për më shumë, shikojeni imazhet në vijim.

Komentet e shumta nga ndjekësit që ka nuk mungojnë në fotografitë që ka publikuar ajo.

(Kosova Sot Online)