A harrohet dashuria e parë? Bora Zemani habit me përgjigjen

  • E.K /
  • 21 shtator 2021 - 23:12
A harrohet dashuria e parë? Bora Zemani habit me përgjigjen

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe të shumta nga puna dhe përditshmëria e saj.

Krahas kësaj, ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit dhe nuk ka hezituar të përgjigjet edhe në pyetjet për jetën e saj private.

“A harrohet dashuria e parë?”, e pyeti dikush nga ndjekësit.

“Po”, ishte përgjigja epike e Bora Zemanit.

(Kosova Sot Online)