Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë

  • E.K /
  • 22 shtator 2021 - 15:51
Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj.

Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh në këmbën e saj të majtë, teksa nuk e ka zbuluar domethënien e tij për fansat.

Sido që të jetë, modelja dhe ish-aktorja e “O Sa Mirë” vazhdon të jetë shumë e përfolur për imazhet atraktive që ndan me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Peja publikoi për ndjekësit e saj një tjetër fotografi me përmbajtje provokuese në InstaStory.

Ajo ka pozuar e zhveshur në një vaskë në banjë, teksa nuk ka bërë të ditur nëse imazhi në fjalë është thjeshtë fotografi rastësore apo është shkëputur nga xhirimet e një projekti të ri.

Arta ndërkohë kishte premtuar se do të niste një program të ri televiziv këtë vit në RTV Dukagjini, por një gjë e tillë nuk ndodhi.

Ajo mbahet mend si aktore në hit serialin “O Sa Mirë”, por edhe si protagoniste në klipe të disa prej emrave të njohur të estradës. 

(Kosova Sot Online)