Nora Istrefi mahnit me format trupore në fotot e fundit

  • E.K /
  • 23 shtator 2021 - 23:13
Nora Istrefi mahnit me format trupore në fotot e fundit

Ajo shquhet për linjat e bujshme trupore dhe këtë tashmë e ka dëshmuar prej vitesh.

Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi, e cila përkundër moshës vazhdon të përflitet për fizikun atraktiv.

E tillë shfaqet edhe në një pozë të fundit të ndarë në bikini, gjersa mahnit me figurën trupore

.

(Kosova Sot Online)