Sa e bukur duket Shkurta me këtë grim të lehtë

  • G.G /
  • 24 September 2021 - 13:03
Sa e bukur duket Shkurta me këtë grim të lehtë

Shkurte Fejza edhe pse jo e re në moshë, ajo nuk ua lëshon rrugën vajzvave të reja.

Këngëtarja në shumë aspekte është pjesë e lajmeve rozë, duke u komentuar në forma të ndryshme.

Me përkushtimin e përditshëm që ka tek vetja, gjithmonë pozon me imazhe të veçanta.

Këtë herë, e grimosur lehte dhe thjeshtë, fytyra e saj ndriqon.

Po ashtu, Shkurta mbetet një emër i dalluar edhe për zërin unik që ka.

(Kosova Sot Online)