Rina Balaj vjen me tjetër ndryshim në pamje

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 14:42
Rina Balaj vjen me tjetër ndryshim në pamje

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, ditë më parë u shndërrua në bionde, por pavarësisht kësaj ajo ka ndryshuar përsëri stilin dhe ngjyrën e flokëve.

Me një stil më të shkurtër të flokëve me ngjyrë vjollce, është dukja e re e këngëtares.

Së fundmi Rina ka sjellë këngën “Addiction” dhe brenda pak ditësh ka arritur 1.8 milion klikime në YouTube.

Image


(Kosova Sot Online)