Aktorja e njohur në pritje të fëmijës së tretë

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 14:54
Aktorja e njohur në pritje të fëmijës së tretë

Lily Rabe dhe Hamish Linklater po zgjerojnë familjen e tyre. Çifti janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë së bashku. Aktorja konfirmoi lajmin teksa u shfaq me barkun e rrumbullakosur në mbrëmjen gala në hapjen e Akademisë së Muzeut të Filmit në Los Anxhelos.

Rabe, e cila kishte veshur një fustan të zi nga Carolina Herrera, u fotografua me dorën në barkun e saj teksa ndodhej në tapetin e kuq. Ky do të jetë fëmija i tretë i Rabe dhe i katërti për Linklater. Përveç dy fëmijëve të tij me Rabe, aktori ka një vajzë më të madhe, Lucinda Rose, nga një lidhje e mëparshme.

Image

(Kosova Sot Online)