Morena Taraku tregon sa shumë i kishte munguar vetura e saj luksoze

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 15:04
Morena Taraku tregon sa shumë i kishte munguar vetura e saj luksoze

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku merr vëmendje me postime në Instagram.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Së fundi ajo ka postuar një Instastory ku shihet se është ribashkuar me diçka që i ka munguar mjaft shumë.

Morena ka publikuar fotografinë e veturës së saj luksoze ku shkroi se i kishte munguar gjatë kohës që ishte larg.

Image

(Kosova Sot Online)