Motra e Dua Lipas publikon foto me të dashurin

  • E.K /
  • 01 tetor 2021 - 22:54
Motra e Dua Lipas publikon foto me të dashurin

Për lidhjen e Duas me modelin e njohur, Anwar Hadid tashmë jemi të njoftuar.

Ndërkohë, siç duket edhe motra e saj, Rina e ka gjetur dashurinë.

Kjo për arsye se ajo ka publikuar disa fotografi me një djalë të cilit më sa duket i ka uruar 21 vjetorin e lindjes madje i ka dhuruar edhe një përqafim.

Sipas fotografive mund të aludohet se Angelo është tashmë i dashuri i Rina Lipës dhe dhëndri i dytë në familjen e këngëtares, Dua Lipa.

(Kosova Sot Online)