Geti shfaqet me stil të çuditshëm të flokëve

  • G.G /
  • 04 October 2021 - 12:41
Geti shfaqet me stil të çuditshëm të flokëve

Ai tashmë nuk ka dyshim se është njëri nga reperët më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Dhe Getoar Selimi krahas sukseseve në muzikë, është i përfolur nganjëherë edhe për ndonjë veprim të bërë në rrjete sociale.

I njëjti së fundmi ka befasuar me një fotografi të hedhur në InstaStory, ku është shfaqur me një stil të çuditshëm të flokëve.

Lideri i Babastars ka rruar një anë të kokës dhe në tërësi ka lënë flokët e lëshuara që e kanë bërë të duket më ndryshe.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që kur krijuesi i “E nxonme” vjen i tillë pasi shquhet për stilin e veçantë dhe bën eksperimente të shumta.

(Kosova Sot Online)