Kjo është shtëpia luksoze e 2Tonit

  • G.G /
  • 05 October 2021 - 10:21
Kjo është shtëpia luksoze e 2Tonit

Suksesi i projekteve të tij dhe koncerte të shumta kudo me shqiptarë, kanë bërë që 2TON t’i ketë punët goxha mirë sa i përket financave.

Pasi lansoi projektin e ri, reperi nga Ferizaj ndau me ndjekësit foto para shtëpisë së tij luksoze dhe veturës po ashtu.

‘I bekuar, faleminderit Zot’, ka shkruar ai poshtë postimit të cilin mund ta shihni më poshtë.

(Kosova Sot Online)