Marina Vjollca bëhet brune pas shumë vitesh

  • A.P /
  • 10 October 2021 - 15:12
Marina Vjollca bëhet brune pas shumë vitesh

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Marina Vjollca, është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi, pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Ndërkohë, moderatorja vazhdon të jetë aktive në televizion. Ajo po vijon prezantimin duke ndarë herë pas here edhe emocionet e momentit live me teleshikuesit.

Së fundmi, Marina ka ndryshuar “look” dhe është kthyer në brune. Ka qenë vetë ajo që ka publikuar në Instagram disa foto.

Image


(Kosova Sot Online)