Gigi Hadid mahnit me stilin e veshjes

  • A.P /
  • 13 tetor 2021 - 17:06
Gigi Hadid mahnit me stilin e veshjes

Ajo është një nga fytyrat më të famshme të modës.

Dhe, Gigi Hadid i bëri rrugët e New York pasarela të saj ndërsa shëtiste me një shoqe të hënën.

Nëna e një fëmije, 26 vjeç, shkoi me një dukje elegante, të frymëzuar retro me një pallto të gjatë të bardhë dhe pantallona të bardha që paraqitnin ilustrime shumëngjyrëshe.

Veshja e saj e frymëzuar nga Annie Hall gjithashtu paraqiste një këmishë me nuancë ndryshku mbi një jelek të verdhë të thurur me kabllo.

Image

(Kosova Sot Online)