Nënë e bijë, veshja e Rugovës iu ka hijeshi

  • G.G /
  • 14 tetor 2021 - 11:20
Nënë e bijë, veshja e Rugovës iu ka hijeshi

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe nëna e saj, Shyhrete Behluli janë duke punuar në lanësimin e një këngë të re.

Në këtë videoklip, Engji dhe Shyhretja do të shfaqen të veshura me veshje tradicionael.

‘Veshja e Rugovës…’, është përshkrimi qe Engji i ka bërë këtyre fotove.

Në këto imazhe ato po duken kaq bukur. 

(Kosova Sot Online)