Britney pozon si e ‘çmendur’, mban gjoksin me duar

  • G.G /
  • 15 tetor 2021 - 10:35
Britney pozon si e ‘çmendur’, mban gjoksin me duar

Britney Spears ka vendosur të zhvishet në një postim në rrjetet sociale.

Ylli botëror u shfaq topless dhe mbante gjinjtë e saj me duar.

Ajo kishte veshur pantollona të shkurtër, derisa pozonte nga oborri i shtëpisë së saj.

Kohët e fundit këngëtarja ka filluar të transmetojë ankesat e saj me anëtarët e familjes së saj.

(Kosova Sot Online)