Enca guxoi sërish me “look-un”

  • A.P /
  • 16 tetor 2021 - 22:09
Enca guxoi sërish me “look-un”

Enca njihtet si një nga vajzat e skenës që eksperimenton vazhdimisht me “look-un”. Ajo mund të cilësohet pa frikë si një kameleon i vërtetë.

Edhe së fundmi, Enca nuk ka nguruar të bëjë ndryshime në flokët e saj, duke bërë një prerje të thjeshtë të flokëve dhe ngjyrë me nuanca më të hapura.

Ajo e ka treguar këtë ndryshim përmes disa disa fotove në Instagram, ku dukej vërtetë shumë tërheqëse.

Image

(Kosova Sot Online)