Arta Nitaj “trazon sheikët”, provokon në pozën e fundit me bikini!

  • G.G /
  • 18 October 2021 - 09:55
Arta Nitaj “trazon sheikët”, provokon në pozën e fundit me bikini!

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Nitaj, po vazhdon t’i shijojë pushimet në Dubai.

Bukuroshja, e ndjekur nga mijëra fansa, shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Këto ditë nuk ka munguar me disa poza në bikini, në të cilat po ashtu vë në pah linjat e bujshme trupore.

Në një të fundit me bikini të zeza kombinuar me nude, ish-aktorja e “O sa mirë” duket në formë të mrekullueshme.

“Ti e di ku të mbaj, të gjitha me ty i ndaj”, kanë qenë fjalët e Nitajt.

Në hapësirën për komente të shumta kanë qenë komplimentet që ka pranuar nga miqtë e ndjekësit.

Ajo gjatë këtyre ditëve u komentua edhe për një raport për futbollistin holandez, Memphis Depay.

Ky është i vetmi nga të huajt që ndjek në rrjete sociale yllin nga Peja, gjegjësisht në Instagram. 

(Kosova Sot Online)