Perrie Edwards tashmë ka zgjedhur karrierën e re

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 17:51
Perrie Edwards tashmë ka zgjedhur karrierën e re

Perrie Edwards thuhet se po planifikon ri -shpikjen e saj si një mësuese stili jetese.

Ylli i Little Mix, 28 vjeç, ka kaluar mbi dy vjet duke punuar fshehurazi në markën luksoze Disora, dhe ka paraqitur një kërkesë për markë tregtare për të mbuluar stoli, veshje dhe kozmetikë, dhe sipërmarrja e saj e re pritet të nisë shumë shpejt, shkruan Daily Mail.

Një burim i tha The Sun: ‘Muzika është dashuria e parë e Perrie dhe në asnjë mënyrë ajo nuk ka përjashtuar të bëjë këngë solo në të ardhmen.


(Kosova Sot Online)