Trejsi 'çmend' rrjetin, kështu e mban gjoksin me duar

  • G.G /
  • 20 tetor 2021 - 10:35
Trejsi 'çmend' rrjetin, kështu e mban gjoksin me duar

Trejsi Sejdini është një nga modelet më të bukura shqiptare.

Së fundmi ajo ka hedhur një foto në Instagram, ku ka mahnitur me pamjen e saj unike, si çdoherë tjetër.

Edhe kësaj radhe, modelja doli e zhveshur dhe gjoksin e mbuloi me duar.

Duke mos zbuluar shumë, prapë se prapë, Trejsi ngacmoi fort imagjinatën mashkullore.

(Kosova Sot Online)