Fifi: Vdiqa me të puth

  • A.P /
  • 21 tetor 2021 - 14:55
Fifi: Vdiqa me të puth

Fifi dhe Graniti tashmë janë ndër dyshet e pëlqyera të BBVIP.

Fifi është njëra nga banoret më të komentuara të “Big Brother VIP”, e cila po merr vëmendje të madhe nga publiku.

Graniti konkurrenti tjetër nga Kosova së bashku me Fifin tashmë janë duke u përfolur më tepër pas afrimitetit të tyre të shpejtë, Fifi.

Së fundi ata kanë biseduar pasi ishin shtrirë për të fjetur teksa edhe bënë deklaratat romantike ndaj njëri tjetrit. Këngëtarja ka shprehur dëshirën e madhe për ta përqafuar, ndërsa futbollisti për ta puthur.

Fifi: Vdiqa me të përqafu

Graniti: Edhe unë ty me të puç (puth)

Në fund ata kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin dhe kanë fjetur ashtu.

(Kosova Sot Online)