Pa pikë grimi Loredana shfaqet në foton e fundit

  • E.K /
  • 23 October 2021 - 15:05
Pa pikë grimi Loredana shfaqet në foton e fundit

Loredana Zefi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u lidh me reperin e njohur Mozzik, dyshja në fjalë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Por, çifti në fjalë nuk qëndroi shumë gjatë së bashku, ani pse nga dashuria e tyre lindi një vajzë që e pagëzuan me emrin, Hana.

Sot, ata janë të ndarë dhe e vazhdojnë jetën e tyre larg njëri-tjetrit.

Loredana, shpesh herë poston foto nga përditshmëria e saj, ku së fundmi ka treguar fytyrën e saj pa pikë grimi.

(Kosova Sot Online)