Oriola Marashi, një bukuroshe e maskuar si mace

  • A.P /
  • 01 nëntor 2021 - 20:32
Oriola Marashi, një bukuroshe e maskuar si mace

Oriola Marashi ka marrë tërë vëmendjen e fansave në fotot që ka postuar kohëve të fundit në Instagram

Bukuroshja shqiptare ka postuar sot një set të ri fotografish ku është e veshur me një veshje si të karakterit “catwoman” .

Gjatë ditës së djeshme, Oriola ka pasur të veshur një palë veshje të zeza dhe një maskë të Lepurushës së zezë, veshje kjo që ajo e ka zgjedhur për Halloween.

Sot ajo ka hequr maskën dhe paraqitet si një mace seksi.

E tërë këto foto, sigurisht që i kanë pëlqyer pa masë fansat e saj, derisa modelja vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të kërkuara shqiptare gjatë pothuajse tërë këtij viti.

Image

(Kosova Sot Online)