E veshur me të kuqe, Rihanna i magjepsi të gjithë në koncertin e partnerit

  • G.G /
  • 09 November 2021 - 11:30
E veshur me të kuqe, Rihanna i magjepsi të gjithë në koncertin e partnerit

Ikona e popit Rihanna në një koncert të partnerit të saj A $ AP Rocky tërhoqi vëmendjen me zgjedhjet e saj të modës, duke u shfaqur "kokë te këmbët" në të kuqe.

Një $ AP Rocky ishte interpretuesi kryesor në ComplexCon, një festival dy-ditor në Long Beach, të dielën mbrëma, ku ai performoi mixtape-in ​​e tij të vitit 2011.Në koncertin e tij, Rihanna siç pritej ishte ylli kryesor i publikut dhe çifti i famshëm muzikor u shfaq edhe një herë në publikime të koordinuara nga moda.

Këngëtarja zgjodhi ngjyrën e kuqe për koncert dhe e zgjedhura e saj e theksoi me një këmishë me karton në skenë. Rihanna kishte veshur një bluzë të kuqe prej kadifeje dhe një minifund të së njëjtës ngjyrë dhe ikona e modës pop e përmbylli të gjithë historinë e modës me sandale të kuqe me lidhëse dhe një pallto të kuqe tepër të madhe.

Rihanna shijoi performancën e partnerit të saj dhe këndoi dhe regjistroi video të performancës së A $ AP Rocky nga rreshti i parë i Qendrës së Konventave dhe Argëtimit në Long Beach.

Çifti po e fshehin lidhjen e tyre nga sytë e publikut, por të dy e kanë shprehur dashurinë dhe mbështetjen për njëri-tjetrin në mënyra të vogla gjatë vitit të kaluar.

Ashtu si Rihanna mori pjesë në performancën e A $ AP Rocky gjatë fundjavës, edhe reperi po mbështet Rihannën.

https://www.youtube.com/watch?v=f_4ZVZu7wkM&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)