Kendall Jenner feston një sukses

  • A.P /
  • 24 nëntor 2021 - 15:53
Kendall Jenner  feston një sukses

Ajo po feston një mega sukses historik në Instagram.

Modelja, 26 vjeç, tani ka 200 milionë ndjekës në faqe, të gjithë të varur nga çdo fjalë e saj për për fotot e familjes së saj të famshme dhe veshjet me stil.

Ylli i realitetit përdori platformën e saj për t’u dërguar “viba pozitive” fansave të saj, duke i falënderuar për mbështetjen e tyre. Duke ndarë një foto të një muzgu ëndërrimtar në plazh së bashku me vepra arti frymëzuese, ajo shkroi: ‘200m prej jush, ju dua’.

‘Po dërgoj vetëm viba pozitive dhe një përqafim virtual në grup! kujdesu për veten, duaje veten, kujtoji vetes çdo ditë sa të mrekullueshëm je!’

Ajo përfundoi me disa pohime motivuese: ‘JENI UNIK, JENI SPECIAL, JENI TË DASHUR.’

(Kosova Sot Online)