Beyonce më e bukur se kurrë nga fotot e fundit

  • G.G /
  • 25 nëntor 2021 - 10:06
Beyonce më e bukur se kurrë nga fotot e fundit

Beyonce ka treguar belin e saj të hollë derisa ka pozuar në një fushë tenisi për koleksionin e ri Halls of Ivy.

Beyonce duket se është gati për t’u kthyer me foto interesante derisa sot ka shpërndarë foto në faqen e saj Ivy Park këtë të mërkurë.

Këngëtarja e Crazy in Love është parë e veshur me një veshje të gjelbër që ka bërë që ajo të tregojë belin e saj të hollë derisa në dorë ka një raketë tenisi.

Gruaja e reperit Jay-Z po ashtu ka pasur me vete një si pallto në krahët e saj dhe çizme të shkurtra derisa qëndron në fushën e gjelbër e rrethuar me topa të tenisit. 

(Kosova Sot Online)