Ja pse u largua Fifi nga “Big Brother VIP”

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 16:59
Ja pse u largua Fifi nga “Big Brother VIP”

Këngëtarja, Fifi sot ka vendosur të largohet nga reality-show, “Big Brother VIP”.

Fifi mblodhi të gjithë banorët para pak minutash, për të ua treguar vendimin e saj dhe arsyet se pse ka vendosur të largohet edhe pse të martën deklaroi se dëshiron të qëndroi.

Ajo u shpreh se ka nevojë të merret me shëndetin e saj, pasi që kjo eksperiencë nuk është duke i bërë mirë.

“Unë kam marr vendim me lanë shtëpinë e “Big Brother” sot, kam nevojë të merrem me vetën, kjo eksperiencë nuk është duke më bërë mirë”, tha Fifi.


(Kosova Sot Online)