Zaimina Vasjari pozon me barkun e rrumbullakosur

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 14:43
Zaimina Vasjari pozon me barkun e rrumbullakosur

Pasi zbuloi se do të bëhet sërish nënë, Zaimina Vasjari ka ndarë dhe disa imazhe ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Këngëtarja e mirënjohur shihet bashkë me të bijën, e cila erdhi në jetë në fillim të vitit 2018.

Të veshura me të bardha, ndërsa pozojnë pranë detit, vogëlushja shihet duke puthur barkun e së ëmës. Ndjesinë që po përjeton ndërsa pret të sjellë në jetë fëmijën e dytë, ajo e përshkruan me disa fjalë të ëmbla.

Image

(Kosova Sot Online)