Rita Ora zhvishet edhe në vjeshtë

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2021 - 23:08
Rita Ora zhvishet edhe në vjeshtë

Ajo ka pozuar në të brendshme.

Rita, 31 vjeç, është në mesin e artistëve të marrë nga rockeri Bryan Adams për kalendarin e ‘Pirelli 2022’.

Bukuroshja e popit është shfaqur joshëse në një vaskë të bardhë teksa shihet veshur me një fustan disa ngjyrësh dhe merr një pozë plot stil. Rita, e shtrirë në vaskë ka vendosur duart në kokë, ku në sy bien tatuazhet e këngëtares në pjesën përfundi krahëve gjithashtu edhe në pjesën e poshtme të duarve.

Tutje, imazhi tjetër e paraqet Ritën e veshur me të brendshme me ngjyrë të zezë teksa është mbështetur në një muri dhe prapa saj qëndrojnë disa drita të cilat përveç Rita e ndriqojnë edhe dhomën se ku ajo ka shkrepur fotografinë.

Ndërkohë, bukuroshja bionde ka kompletuar paraqitjen me makijazh dhe bizhuteri.

Image

(Kosova Sot Online)