Nora Istrefi po feston

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2021 - 20:00
Nora Istrefi po feston

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, njihet jo vetëm për muzikën që kultivon por edhe për stilin e veshjes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Istrefi është aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi Nora ka publikuar fotografi ku shihet duke festuar dhe tejet në formë.

Image

(Kosova Sot Online)