“Qika e babit”, Yllka Kuqi rrezaton lumturi pranë të atit

  • E.K /
  • 18 December 2021 - 13:39
“Qika e babit”, Yllka Kuqi rrezaton lumturi pranë të atit

Artistat e estradës janë mjaft të lidhur me publikun dhe fansat e tyre sa edhe publikojnë imazhe me familjarë të tyre duke i zbuluar portretet e tyre.

Në mesin e tyre sot Yllka Kuqi e ka ndarë me fansat një fotografi me të atin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Derisa duket se kanë pozuar derisa janë në rrugë për tu nisur diku babë e bijë kanë pozuar të buzëqeshur.

“Qika e babit”, ka qenë mbishkrimi që ka lënë këngëtarja në imazhin e ndarë e që nuk është hera e parë që e ndanë portretin e të atit në publik.

(Kosova Sot Online)