Fifi pozon para pasqyres plot stil

  • E.K /
  • 30 December 2021 - 12:37
Fifi pozon para pasqyres plot stil

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Postimet e saja në rrjete sociale komentohen kudo, siç ndodhi edhe së fundmi.

Fifi ka postuar një foto ku ka pozuar para pasqyres, këngëtarja po duket shumë bukur dhe plot stil. 

(Kosova Sot Online)