Konkurrentja e emisionit të dashurisë e puth në buzë Robert Berishën

  • E.K /
  • 07 January 2022 - 08:50
Konkurrentja e emisionit të dashurisë e puth në buzë Robert Berishën

Këngëtari dhe prezantuesi , Robert Berisha, ka qenë i ftuar në një emision në Shqipëri

Paraqitja e tij në studio duket se e ka emocionuar njërën prej konkurrenteve të këtij emisioni.  

Në një moment, ajo është ngritur dhe e ka puthur Berishën.

Pasi e puthi në buzë, në publik filloi të ketë ovacione, ndërsa e gjithë situata është kaluar me të qeshura në studio si nga ana e Robertit, ashtu edhe nga konkurrentët e emisionit.

(Kosova Sot Online)