Çka po bënë Yll Limani kështu?

  • E.K /
  • 15 janar 2022 - 12:06
Çka po bënë Yll Limani kështu?

Këngëtari i dashur dhe shumë i kërkuar viteve të fundit, Yll Limani, është mjaft aktiv në skenën muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Limani është mjaft aktiv me plasimin e këngeve të reja, ku ato këngë mënjëherë bëhen hite dhe pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Së fundi, në rrjetin e tij social “Istagram”, Limani ka postuar një fotografi , të tij, të ulur ku duket me një stil unik të veshjes.

(Kosova Sot Online)