Genta Ismajli vet e treta publikon këngën e re

  • G.G /
  • 21 janar 2022 - 11:19
Genta Ismajli vet e treta publikon këngën e re

Genta Ismajli mbrëm në mesnatë ka publikuar këngën e saj më të re, me videoklip.

Kënga titullohet “Bad Bitch” dhe është në bashkëpunim në mes të Genta Ismajli ft. Eko Fresh & Phat Crispy ,shkruan Kosova Sot Online.

Këngëtarja duket se e ka xhiruar videoklipin në kohën kur po shijon shtatzëninë e saj të parë, me miliarderin turk, Huseyi Usta.

Ajo është në pritje të binjakëve, një vajzë dhe një djali.

https://www.youtube.com/watch?v=FJNBPZ9YeTo

(Kosova Sot Online)