Rita Ora atraktive në ‘uniformën e shkollës’

  • G.G /
  • 22 janar 2022 - 11:02
Rita Ora atraktive në ‘uniformën e shkollës’

Rita Ora mahnit publikun me secilën paraqitje që bën.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka fituar simpatinë e miliona njerëz anë e mban botës dhe kjo po shtohet çdo ditë e më shumë.

31-vjeçarja përveç zërit unik dhe këngët që janë kthyer në hite është edhe një femër atraktive dhe me shumë stil.

E tillë ajo vjen edhe në imazhet që ndan me fansat në rrjetin social Instagram, teksa shihet në një uniformë shkollore.

Në një këmishë të bardhë, mini-fund të zi, çorape të bardha dhe këpucë po ashtu të zeza, ylli i muzikës dukej tejet atraktive.

(Kosova Sot Online)