Ky është ish burri i Arbana Osmanit

  • G.G /
  • 22 janar 2022 - 11:17
Ky është ish burri i Arbana Osmanit

Prezantuesja e njohur e ekranit, Arbana Osmani, është padyshim një nga figurat më të famshme të momentit.

Ajo prezanton “Big Brother VIP Albania”, që është produksioni më i famshëm, i sukseshëm dhe i shikuar i momentit.

Edhe jeta private e Arbana Osmanit nuk kalon pa vë mendje, ndarja me ish bashkë shortin me të cilin ka një djalë , kohë më parë bëri bujë mediatike.

Sot, Arbana Osmani jeton një marrëdhënie të re, ndërkohë që nuk dihet se cili ë shtë raporti me bashkë shortin e parë dhe babain e djalit të saj, Jonit.

(Kosova Sot Online)