Zhades iu ka bërë djali për martesë, ai është “kopja” e Lukasit

  • G.G /
  • 24 January 2022 - 15:17
Zhades iu ka bërë djali për martesë, ai është “kopja” e Lukasit

Giovana Antonelli, është një aktore braziliane shumë e njohur.

E te publiku shqiptarë u bë e njohur dhe e dashur me rolin e Zhades në serialin Kloni, që u transmetuar 20 vite më parë.

Duke qenë se ka kaluar shumë kohë e gjatë që na publikimi i serialit, padyshim që edhe personazhet që kanë marrë pjesë në atë projekt kanë ndryshuar shumë.

Madje, Zhadës i ka rritur shumë djali, Pietro Antonelli Benício, që erdhi nga romanca që aktorja e kishte me aktorin e njohur, Murilo Benicio, që në serial e interpretoi rolin e Lukasit.

Pietro, tashmë është 16 vjeçar dhe duket se është shumë i lumtur në krah të nënës së tij.

(Kosova Sot Online)