Veprimi provokues i Taynas që po çmend të gjithë

  • A.P /
  • 28 janar 2022 - 17:06
Veprimi provokues i Taynas që po çmend të gjithë

Këngëtarja e njohur Tayna në një koncert të fundit ka bërë një vallëzim shumë provokues.

Gjatë momentit që një fans po e xhironte, ajo e pa dhe e bëri një gjest që po i çmend të gjithë në rrjetet sociale.

Image
Image

(Kosova Sot Online)