Luana zbulon modelen e vërtetë të familjes Vjollca

  • G.G /
  • 26 February 2022 - 13:48
Luana zbulon modelen e vërtetë të familjes Vjollca

E komentuar shpesh për format fizike, me humor dhe ironi, Luana Vjollca ka treguar se nuk preket aspak nga komentet e ndjekësve në rrjet. Së fundmi Luana ka ndarë një video të mamasë duke treguar format e saj dhe duke theksuar se ajo është modelja e vërtetë e familjes.

Pas këtij postimi, moderatorja ka publikuar mesazhin e një prej ndjekësve, që i ka shkruar: “Për të gjithë ata që thonë i ke të bëra, ja nga kush i ke marrë ato super forma seksi”.

“Pikë. Presje. Apo çfarë të doni”, kq shkruar Luana mbi mesazhin e marrë duke rënë dakord me çfarë i kanë shkruar.

(Kosova Sot Online)