Nora paralajmëron diçka të re

  • G.G /
  • 08 March 2022 - 09:52
Nora paralajmëron diçka të re

Këngëtarja Nora Istrefi duket se këtë vit do ta marrë më seriozisht

Nora është paraqitur me një video në rrjetet sociale ku duket se është në përgatitje të xhirimit të një videoklipi të ri.

Ashtu edhe duket, pasi që këngëtarja poshtë videos ka shkruar “së shpejti”.

Nora nuk ishte aktive vitin e kaluar ku nuk kishte realizuar asnjë këngë solo.

Këtë vit duket se ajo do të ndryshojë formë dhe do të vije që në fillim të 2022-ës me një këngë të re. 

(Kosova Sot Online)