Engji uron me këtë foto të bukur nënën e saj

  • G.G /
  • 08 March 2022 - 11:12
Engji uron me këtë foto të bukur nënën e saj

Engji shumë herë e dëshmon që është tejet e afërt me Shyhretës, pasi që kanë edhe profesionin e njëjtë.

Kudo që ato marrin pjesë, nuk mungojnë me imazhe të ndryshme për ndjekësit.

Duke u njohur për stilin e bukur, që të dyja duken të mrekullueshme dhe çdo herë shkëlqejnë.

Edhe në këtë ditë feste, ajo ka uruar nënën e saj me një foto tejet të bukur.

(Kosova Sot Online)