Loredana duket mahnitëse edhe në pizhama

  • G.G /
  • 17 March 2022 - 11:15
Loredana duket mahnitëse edhe në pizhama

Loredana sjell foto të shumta nga përditshmëria.

Insta Story i saj është i mbushur me shumë postime ku për fansat e saj ndan momente të shumta.

Së fundmi solli disa fotografi të reja në vende të ndryshme.

Ajo që mori më shumë vëmendje është ku shihet e veshur me pizhama dhe po duket mahnitëse.

(Kosova Sot Online)